چگونه در صفحه ی اول گوگل قرار بگیریم

0 Comments

This image has an empty alt attribute; its file name is image-14.png

 

افراد زیادی دائم از این ناراحت هستند که چرا بعد از چند مدتی که سایت خود را طراحی کرده اند به نتیجه نرسیده اند و گوگل سایت آن ها را بالا نمی آورد؛ حواستان باشد که  حتی اگر سایت به طور اصولی بهینه سازی شده باشد باز هم چند هفته ی اول نتیجه نمی دهد . قطعا برای شما نیز پیش آمده است که یک عبارت را در گوگل سرچ کرده باشید و گوگل نیز صفحه هایی متناسب با عبارت برای شما بالا می آورد؛ سئو،  سن دامنه،  محتوای اصولی و با کیفیت ، رقابتی بودن کلمات و غیره موجب بالا رفتن رتبه ی سایت می شود. حال هر کدام از این موارد را به طور مجرا برای شما تعریف می کنیم.

سئو سایت چیست

شایان به ذکر است که سئو موتور های جست و جو را بهینه می کند و شامل موارد زیادی هم چون کلمه کلیدی،  سر فصل ، تولید محتوا و تصاویر است. زمانی که سئو به طور درستی انجام شود گوگل  سایت را به صفحات بالایی می برد و بازدید از سایت را بالا می برد.

سن دامنه

ین دامنه نشان می دهد که سایت چند وقت است که راه اندازی شده است؛ چنان چه یک سایت تازه تاسیس باشد سن دامنه ی آن کمتر از ۶ماه است و طبیعتا باید مدت زمان بیش تری صرف شود تا سایت مورد نظر بتواند معتبر شناخته شود.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-15.png

محتوای اصولی و با کیفیت

الگوریتم های مخصوصی در گوگل قرار دارند که می توانند محتوای با کیفیت را تشخیص دهند و یا این که در چه زمانی منتشر شده است  اگر مطلب با کیفیتی برای سایت خود تهیه کنید و آن را در سایت بارگذاری کنید موتور جست و جو را مجبور می کنید که سایت شما را چک کند و این گونه رتبه ی سایت به مرور زمان بابا می رود.

رقابتی بودن کلمات کلیدی

کلماتی را که کاربران زیادی آن ها را سرچ می کنند جز کلید واژه های رقابتی قرار می گیرند و باید کلماتی مرتبط با کسب و کار خود پیدا کنید. برای شروع می توانید از کلمات کلیدی معمولی استفاده کنید تا کم کم اعتماد کاربران را جلب کنید.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-16.png

 زمانی برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است

اگر از آن دسته افرادی هستید که انتظار دارید یک شبه سایت بزنید و آن را به صفحه ی اول گوگل بفرستید باید خدمتتان عرض کنیم که هیچ کاری یک شبه ثمر نمی دهد . چنان چه دائم از خود می پرسید که چه زمانی برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است  ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.  لازم به ذکر است که اگر کسب و کار کوچکی دارید باید زمان بیش تری صرف این کار کنید . طبق سال ها تجربه ای که داریم باید بگوئیم که بالا رفتن همه ی سایت ها به یک شکل نیست و طی یک زمان مشخصی بالا نمی آید اما معمولا از ۳ ماه تا ۱۲ ماه طول می کشد . بالا رفتن یک سایت به عوامل زیادی بستگی دارد ؛ قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل کلمات کلیدی استفاده شده در سایت بسیار مهم است .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories